Home

Custode marcator violă cine transmite sporting lisabona steaua Rafinat Legitim depășire

FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi  după pauză
FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi după pauză

News Alert | Sporting - FCSB, în play-off-ul UEFA Champions League.  Programul complet
News Alert | Sporting - FCSB, în play-off-ul UEFA Champions League. Programul complet

Give me 5, cu Steaua/FCSB în rol principal! Indiferent de nume, gruparea  roș-albastră s-a specializat în meciuri cu 5 goluri primite! | Antena 1
Give me 5, cu Steaua/FCSB în rol principal! Indiferent de nume, gruparea roș-albastră s-a specializat în meciuri cu 5 goluri primite! | Antena 1

SPORTING - FCSB // 13 la rând! FCSB e de neoprit în Liga Campionilor când  joacă returul pe teren propriu
SPORTING - FCSB // 13 la rând! FCSB e de neoprit în Liga Campionilor când joacă returul pe teren propriu

FCSB și-a aflat adversara din play-off-ul Champions League! Prezentarea  echipei, când se joacă meciurile și cine le transmite » Steliștii au avut  noroc la tragerea la sorți
FCSB și-a aflat adversara din play-off-ul Champions League! Prezentarea echipei, când se joacă meciurile și cine le transmite » Steliștii au avut noroc la tragerea la sorți

Manchester City vs Sporting Lisbon: times, TV and how to watch online - AS  USA
Manchester City vs Sporting Lisbon: times, TV and how to watch online - AS USA

Liga Campionilor. FCSB (Steaua), rezultat uriaș în Portugalia, cu Sporting  Lisabona
Liga Campionilor. FCSB (Steaua), rezultat uriaș în Portugalia, cu Sporting Lisabona

LIVETEXT: FCSB (Steaua) - Sporting Lisabona, Champions League, rezultat |  DCNews
LIVETEXT: FCSB (Steaua) - Sporting Lisabona, Champions League, rezultat | DCNews

Sporting Lisabona a obţinut victoria şi în cea de-a doua etapă a  campionatului portughez de fotbal | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Sporting Lisabona a obţinut victoria şi în cea de-a doua etapă a campionatului portughez de fotbal | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Sporting Lisabona are un nou antrenor. Cine îl înlocuieşte pe Marcel Kaizer

SPORTING vs. STEAUA. Veste de ultimă oră din Lisabona

Budescu mai sta! Doctorii i-au transmis ca nu va putea fi apt pentru meciul  de la Lisabona, Dica il vrea macar pentru retur | Sport.ro
Budescu mai sta! Doctorii i-au transmis ca nu va putea fi apt pentru meciul de la Lisabona, Dica il vrea macar pentru retur | Sport.ro

Bilete de intrare gratuite la meciul Dinamo Kiev - Sporting Lisabona, de la  București, din Youth League
Bilete de intrare gratuite la meciul Dinamo Kiev - Sporting Lisabona, de la București, din Youth League

INCREDIBIL! În minutul 40 al meciului FCSB - Sporting Lisabona, spectatorii  încă aştepteau la porţi
INCREDIBIL! În minutul 40 al meciului FCSB - Sporting Lisabona, spectatorii încă aştepteau la porţi

Sporting – FC Steaua 0-0! „Cârpiții” lui Dică, eroii de la Lisabona! Cinste  lor! | FCSTEAUA.RO
Sporting – FC Steaua 0-0! „Cârpiții” lui Dică, eroii de la Lisabona! Cinste lor! | FCSTEAUA.RO

VIDEO | Bernardo Silva, super execuţie în UEFA Champions League! Cum a  marcat împotriva celor de la Sporting Lisabona
VIDEO | Bernardo Silva, super execuţie în UEFA Champions League! Cum a marcat împotriva celor de la Sporting Lisabona

Cine transmite la tv partida de rugby România - Georgia

Marseille - Tottenham 1-2, în etapa a 6-a din grupele Champions League.  Toate rezultatele, clasamentele finale și echipele calificate în primăvara  europeană - Fanatik.ro
Marseille - Tottenham 1-2, în etapa a 6-a din grupele Champions League. Toate rezultatele, clasamentele finale și echipele calificate în primăvara europeană - Fanatik.ro

FOTO + VIDEO FCSB - Sporting Lisabona 1-5 » Cu un singur Alibec nu se face  Champions League!
FOTO + VIDEO FCSB - Sporting Lisabona 1-5 » Cu un singur Alibec nu se face Champions League!

FCSB - Sporting Lisabona se vede miercuri la Pro TV şi Dolce Sport

UPDATE| Ce meciuri din Champions League transmite Dolce Sport astăzi -  TVmania.ro
UPDATE| Ce meciuri din Champions League transmite Dolce Sport astăzi - TVmania.ro